Jak do nas dojechać?
Sprawdź Estetica Kraków - dojazd
Estetica Kraków - kontakt Rejestracja:
+48 601 888 471

Opinie naszych pacjentów

Opinie pacjentów o lekarzach z Estetica Kraków

dr n. med. Wioletta Bereziewicz:

Doktor Wioletta Bereziewicz jest bardzo dokładną dentystką. Kompetentną i bardzo zaangażowaną w to co robi osobą. Dokładnie tłumaczy co robi. W sytuacjach niecodziennych dokładnie tłumaczy możliwości i pomaga klientowi i podjęciu właściwej decyzji. Jest osobą przemiłą, kulturalną i zakochaną w stomatologii. Polecam serdecznie.
Anna L.


Z racji rożnych przeprowadzek to moja kolejna dentystka, ale 1. tak dokładna (zdejmowanie kamienia z 8). Cierpliwie i jasno wytłumaczyła wszystkie problemy związane z leczeniem, rodzaje materiałów, sposób leczenie i nawet to co się dalej może dziać. Gorąco polecam.
renatawo


Pani Doktor jest niezwykle kompetentną i doświadczoną osobą, jest bardzo dokładna i delikatna. Dokładnie tłumaczy wykonywane przez Nią czynności dzięki czemu jako pacjent wiem, co się ze mną dzieje, jakie czynności przy moim leczeniu są wykonywane i dlaczego. Profesjonalne podejście do pacjenta, poparte olbrzymią wiedzą teoretyczną i bogatym doświadczeniem praktycznym, jak również miły i ujmująco grzeczny sposób bycia to elementy, dzięki którym moje głębokie uznanie dla Pani Doktor – nie pozwalają na wydanie innej opinii – jak tylko bardzo dobra, a nawet celująca! Gorąco polecam!
Magdalena B.


Pani Doktor jest naprawdę specjalistką w swojej specjalizacji. Myślałam, że już pożegnam się z dwoma swoimi zębami, ale udało je się uratować i odbudować w taki sposób, że nie widać i nie czuć, że miały być do usunięcia. Cierpliwość, dokładność i świetne wyczucie pacjenta to niewątpliwie tylko niektóre atuty, z jakimi spotkałam się u pani doktor. Zdecydowanie polecam, jak dla mnie 6 + i rekomenduję.
Aneta


Panią Doktor najlepiej podsumował mój chłopak: „Wracasz z trzygodzinnej wizyty u dentysty, a jesteś taka uśmiechnięta i zrelaksowana, jakbyś właśnie wyszła z salonu kosmetycznego”. I coś w tym jest! Pani Doktor jest niezwykle profesjonalna, bardzo, bardzo precyzyjna i maksymalnie zaangażowana w swoją pracę. Wszystkie czynności na fotelu wykonuje dokładnie i zawsze mówi mi, co w danym momencie robi i po co. Nigdy nie ma opóźnień wizyt. Na dodatek jest zawsze uśmiechnięta i bardzo komunikatywna, co eliminuje możliwość jakiegokolwiek stresu podczas wizyty. Zapewnia 100 % komfortu psychicznego i fizycznego. Nie mówiąc o tym, że ma ogromną wiedzę i że jest po prostu bardzo skuteczna.
Ola


Pani Wioletta Bereziewicz leczy moje zęby od kilku lat i od tego czasu jestem jej stałym pacjentem. Jest osobą miłą i rzeczową oraz cechuje ją perfekcjonizm w swojej pracy. Do każdej czynności pani Wioletta podchodzi z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, dzięki czemu po każdej wizycie zawsze czuję się zadowolony. Jej domeną jest dbanie o piękny uśmiech pacjenta, pozbyłem się dzięki niej przebarwień zębów i od tego czasu moje zęby są śnieżnobiałe. Od kiedy się ożeniłem także moja żona jest stałym pacjentem pani Wioletty i jest zachwycona jej fachową wiedzą i podejściem do pacjenta. Razem nie wyobrażamy sobie pójścia do innego dentysty. Jest wzorem do naśladowania dla wszystkich stomatologów. Dziękuję Pani Wioletto!!!
Grzesiek


Jestem pod dużym wrażeniem z jaką dbałością o szczegóły i troską o dobro pacjenta spotkałem się u Pani Wioletty. Widać że podchodzi do swoich obowiązków z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. Do tego to bardzo sympatyczna i miła osoba:) Serdecznie polecam!
Marcin


Bardzo pogodna i miła osoba z niesamowicie szeroką wiedzą. Prawdziwy ekspert! Nie ma drugiego tak dokładnego specjalisty – wszystko zawsze musi być zrobione idealnie. Pani doktor nauk medycznych ceni sobie jakość. Jestem stałym pacjentem – założone plomby trzymają się już ponad 7 lat! Polecam w szczególności do estetyki – Pani doktor ma świetne oko. Kolor plomby jest idealny i nie da się poznać, że coś było robione nawet na jedynkach! Dla bojących się strzykawki – Pani doktor tak delikatnie potrafi znieczulić, że nawet się nie zorientujemy kiedy wbije igłę 🙂
Jakub


Dr nauk stomatologicznych Wioletta Bereziewicz jest doskonałym stomatologiem. W doskonały sposób pomogła rozwiązać moje problemy uzębieniem. Wykazała się wysoką wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Wzbudza zaufanie i sympatię pacjentów. Warto jest jej zaufać, Dziękuję.
Antoni


Droga Pani Doktor, jestem naprawdę wzruszona Pani postawą i zaangażowaniem w naszą sprawę. Bardzo dziękuję, nie umiem znaleźć innych słów, ale jest Pani niesamowita osobą, bardzo dobrym człowiekiem. Ślicznie dziękuję jesteśmy spokojni będąc pod Pani opieką. Córka nareszcie zaczęła się szeroko uśmiechać, zwróciła jej Pani radość, dodała pewności siebie – a to w jej wieku oprócz fizycznego zdrowia jest nie mniej ważne. Bardzo dziękujemy.
Katarzyna O.

 

Opinie pacjentów o klinice

Estetica Kraków:

Chciałabym wszystkim polecić ta klinikę. Mają najlepszych specjalistów. Moje zęby przed wizytą były w bardzo złym stanie. Po kilku zabiegach efekt końcowy jest rewelacyjny. Teraz mogę się spokojnie uśmiechać. W klinice panuje miła i sympatyczna atmosfera. Polecam!
Kamila O.